preloader
In stock

МДФ 280

Медијапан плоча обложена со PVC фолија од едната страна. Се кантира со соодветна ABS сјајна кант трака и не бара дополнителна обработка. Со својот декоративен изглед наоѓа примена во ентериерното уредување.

Дезен:Линии
Дебелина (mm):18
Димензии (mm):2800 х 1220

Ние користиме колачиња за да ви овозможиме најдобро искуство. Политика за колачиња