preloader
In stock

МДФ 405

Медијапан плоча обложена со PVC високо сјајна фолија од едната страна. Се кантира со соодветна ABS кант трака и не бара дополнителна обработка. Со својот декоративен изглед наоѓа примена во ентериерното уредување.

Дезен:Цвет
Дебелина (mm):18
Димензии (mm):2800 х 1220

Ние користиме колачиња за да ви овозможиме најдобро искуство. Политика за колачиња