preloader
In stock

Мдф бел едностран

Димензии (мм) :

16×2800х2070мм
18х2800х2070мм

19×3660х1850мм

 

Претставува суровински медијапан еднострано оплеменет во бела боја. Има голема издржливост, стабилност и е одличен за фарбање. Се користи за ентериерно опремување во суви услови.

Ние користиме колачиња за да ви овозможиме најдобро искуство. Политика за колачиња