preloader
In stock

Мдф Ст-07

Дебелина (mm):18
Димензии (mm):2800 х 1220

Медијапан плоча обложена со PVC високо сјајна фолија од едната страна. Се кантира со соодветна ABS кант трака и не бара дополнителна обработка. Наоѓа примена во ентериерното уредување.

Ние користиме колачиња за да ви овозможиме најдобро искуство. Политика за колачиња