preloader
In stock

Мдф даб

Димензии :  4х2200х1850
9х3050х1850

17х3050х1850
23х3050х1850

Фурниран медијапан е суровински медијапан двострано оплеменет со природен фурнир на бука. Претставува замена за природно дрво. Се користи за изработка на висококвалитетен мебел, ѕидни облоги и сл.

Ние користиме колачиња за да ви овозможиме најдобро искуство. Политика за колачиња